0918 187 870
info@maxireal.sk
Copyright © 2002-2018
MAXI real, s.r.o.
Webdesign: WebLab

Nízkoenergetické rodinné domy v Pezinku - Grinave

Projekt výstavby „obytnej zóny Za panskou záhradou“ bude realizovaný v blízkosti Malých Karpát v lokalite medzi mestom Pezinok a obcou Limbach. Navrhovaný projekt v sebe zahŕňa výstavbu 16 rodinných dvojdomov „Typ A“ - v radovej zástavbe a 17 samostatne stojacich rodinných domov „Typ B“ – bungalov. Obidva typy budú riešené ako nízkoenergetické domy.

Začiatok výstavby - 2008
Ukončenie výstavby - 2010

Umiestnenie výstavby poskytuje možnosť bývania mimo ruchu veľkomesta, ale predsa v jeho blízkosti. Vzdialenosť do centra Bratislavy je približne 20 minút jazdy autom. Veľkou výhodou danej lokality je možnosť využitia rýchlo sa rozvíjajúcej infraštruktúry mesta Pezinok. V tesnej blízkosti sa nachádza veľké nákupné centrum s dvoma benzínovými čerpadlami. V meste sa nachádzajú materské školy, niekoľko základných a stredných škôl.

Táto malokarpartská oblasť je známa predovšetkým výrobou vína. Charakter vínnych pivníc spojených s každoročnou prezentáciou a ochutnávkou novej úrody si zachovali doteraz. Husacie hody, ochutnávka vín v starobylých vínnych pivniciach so svojou špecifickou atmosférou dodávajú tejto lokalite pocit súdržnosti a spoločenského vyžitia. Nespornou výhodou sú veľké možnosti športovania na horských bicykloch a prechádzkach v blízkej prírode, alebo využitia športových centier v meste Pezinok.